Dzień Nauczyciela

15 października 2018 roku

Dnia 15 października (poniedziałek) z okazji Dnia Edukacji Narodowej odbyła się uroczystość poświęcona naszym kochanym nauczycielom, wychowawcom i pracownikom Katolika, przygotowana przez samorząd uczniowski. Była to świetna okazja do wyrażenia naszej uczniowskiej wdzięczności za poświęcenie i trud włożone w naszą edukację.
W tym szczególnym dniu chcielibyśmy życzyć Państwu dużo sił i wytrwałości w dalszym wykonywaniu swojego zawodu. Wszelkiej pomyślności, sukcesów, cierpliwości do poczynań uczniowskich. Radości z każdego dnia przeżytego w szkole pośród nas. Życzymy, byście nigdy nie tracili młodzieńczej energii, jaką zawsze nas zarażacie. Za każde ciepłe słowo,
za każdy wykształcony umysł i za każdy rok zdobywania nowych doświadczeń – dziękujemy!

Podczas uroczystości zdaliśmy także sprawozdanie z działalności samorządu uczniowskiego w roku szkolnym 2017/18. Następnie  Ksiądz Dyrektor ogłosił tegoroczne wyniki wyborów. W oparciu o nie nową przewodniczącą szkoły została Nina Chodyń. W skład nowego samorządu weszli ponadto: Magda Kowalczyk, Hania Izbicka oraz Janek Starck.

Życzymy wielu sukcesów i owocnej pracy nowemu samorządowi. Chcemy także bardzo serdecznie  podziękować wszystkim za ten niezwykle pracowity rok, a także tym, którzy przyczyniali się do każdej zrealizowanej inicjatywy. Praca w samorządzie była czystą przyjemnością, pięknym doświadczeniem, które pozostanie dla nas niezywkle miłym wspomnieniem.  Dziękujemy za zaufanie!

Mateusz Kunert

fot. Rafał C.