Pracownicy

Nauczyciele:
Imię Nazwisko Przedmiot Praca
Bożenna Antoniak j. angielski 1994-2017
Małgorzata Antoniak j. angielski 2007-
s. Marta Augustyńska chemia 2013-2014
Tomasz Barański informatyka 2000-
Bogdan Barszcz w. f. 1996-1997
† Bogdan Bernat fizyka 1991-1992
Jarosław Bielas informatyka 1999-2000
Anna Bobryk-Chlipała j. polski 1992-2004
Małgorzata Borudzińska-Frąk j. polski 1999-2000
Bogusław Chlipała filmoznawstwo 1993-1998
Małgorzata Chmielewska fizyka 1993-
ks. Albert Chruśniak religia 1999-2003
Justyna Czyż geografia 2011-
Michał Deja j. polski 1994-2008
Maria Dobrowolańska j. polski 1998-2002
† Paweł Drużcz w.f. 1996-1997
Petronela Duda filmoznawstwo 2007-2010
Agnieszka Dudzinska katecheza 2013-2016
Elzbieta Dymel chemia 2013-
Marek Figaszewski p.o. 1991-
Marlena Fryśkowska matematyka 2016-
Gertruda Fila j. niemiecki 1991-1993
Małgorzata Gajek podstawy przedsiębiorczości 2011-2012
Halina Gieżyńska ekonomia 1995-1998
Elżbieta Grabska teatrologia 1991-2004
Izabela Gutkowska religia 2004
Elżbieta Halama j. francuski 1993-2007, 2010-
Artur Jagiełło wos 2006-
Katarzyna Jakubowska j. angielski 2011-2012
Maja Janczykowska-Kuna j. polski 2005-
† ks. Józef Jaskulski katecheza 2003
Teresa Jesionek geografia 2002-2014
ks. Andrzej Jędrzejewski wos 1994-2006
Elżbieta Kancler-Ludwicka j. polski 1998-1999
Andrzej Karcz informatyka 1994-
Beata Karpeta-Peć j. niemiecki 1994-2011
s. Beata Karwowska fmm katecheza 2008-2013
Elżbieta Kielska ekonomia 1994-1995
Katarzyna Kluczny j. niemiecki 1999-
Agnieszka Kobierska muzyka 1992-
Renata Konarska biblioteka 1994-
Małgorzata Konieczna chemia 2014-2016
Jerzy Korczak w. f. 1993-1996
Sylwia Kotowska-Kieruzel j. niemiecki 2007-
Barbara Kozłowska przedsiębiorczość 1998-
Ilona Kozubek biologia 1998-
Edyta Krawczyk matematyka 2003-
Małgorzata Król j. polski 1999-2000
Jacek Książka j. niemiecki 2000-2004
Marcin Kuna j. polski 2008-
Krzysztof Kubik w. f. 1996-1997
Mariola Kwiatek j. francuski 1992-1993
Renata Laskowska biblioteka 2006-2013
Anna Łaszanowska historia sztuki 1995-2009
Wojciech Ługowski teatrologia 1997-
ks. Adam Maj COr założyciel szkoły, dyrektor szkoły (1991-2007) 1991-
Monika Maj matematyka 2011-2014
Roland Manowski historia sztuki 1993-1993
Monika Martyniuk j. niemiecki 1995-1996
Katarzyna Marzec matematyka 2014-2015
Bartosz Mazurkiewicz w. f. 2011-
Janusz Paweł Mazurkiewicz w. f. 2007-
† Janusz Zygmunt Mazurkiewicz w. f. 1991-2011
Maria Mazurkiewicz w. f. 1992-1993
Danuta Medyńska j. polski 1991-1999
Alicja Nawrotek zastępca dyrektora szkoły, matematyka 1991-2010
† Małgorzata Okowińska biblioteka 1993-2001
Beata Okulińska filmoznawstwo 2000-2001
Elżbieta Orzechowska historia 1991-1993, 2006-2012
Halina Owczarek chemia 1991-1998
s. Barbara Pańkowska j. polski 1999-
Janusz Peć j. niemiecki 1994-1995, 2005-
Małgorzata Piątkowska j. angielski 1991-
Joanna Pieregończuk-Kowalska filozofia 2003-2014
Wiesława Pietraś j. polski 2000-2009
Krystyna Pietrzyk matematyka 1993-2013
Roman Pniewski informatyka 1991-1993
Ewa Podgajna zastępca dyrektora szkoły, j. niemiecki 1991-
Elżbieta Podlaska j. polski 2003-2005
ks. Mirosław Prasek COr dyrektor szkoły (od 2007), religia 1991-
Karolina Rogulska j. niemiecki 2008-
ks. Jarosław Rożek COr Katecheza 2011-2015
Sebastian Równy łacina 2009-2014
Sylwia Rudecka-Gutkowska matematyka 2011-
Anna Rudny biologia 1998-
Jolanta Rychlicka-Olas j. polski 1998-1999
Katarzyna Sałek j. niemiecki II-VI 2005
Wojciech Sałek religia 2003-2004
† Małgorzata Sander j. angielski 1994-2017
Janina Sawicka-Pypeć j. niemiecki 1996-2002
Anna Schubring j. francuski 1991-1992
Jolanta Skuza historia 1993-
Jolanta Sochaj biologia 1991-2014
Anna Spólna j. polski 2007-2015
Małgorzata Starck w.f. 2002-
Urszula Strzelczyk j. polski 1994-1994
Bolesław Strzemiński w. f. 1997-2000
Kazimiera Suchomska chemia 1998-2013
† Henryk Suchomski geografia 1991-2003
Grażyna Suliga pedagog 2004-2011
† Anna Swat fizyka 1992-1993
Anna Szafruga filmoznawstwo 2005
Małgorzata Szczepaniak j. angielski 2010-2011
Małgorzata Szmit greka, łacina 1992-2014
Krzysztof Szwarc j. polski, wiedza o kulturze 2004-
Monika Tadej j. niemiecki 2005
Iwona Tataryn-Jagielska j. angielski 2011-
ks. Karol Warchoł COr katecheza 2011-2015
Ewa Ways biologia 1993-2000
Mirosław Wąsik zastępca dyrektora do spraw innowacji 2013-2016
Aleksandra Węglicka j. angielski 2011-2012
Henryka Wiech psycholog 2004-2011
Joanna Wieczorek zastępca dyrektora szkoły, matematyka 2008-
Lidia Wieteska j. niemiecki 1996-1997
Monika Witkowska j. angielski 2009-2010
Magdalena Wojtkiewicz j. polski 2004-
Urszula Wolszczak-Paluch plastyka 2010-
ks. Piotr Woszczyk COr katecheza, chemia 2008-
Marian Woźniak w. f. 2000-
Małgorzata Zając j. angielski 2010-2011
s. Magdalena Zawadzka fmm katecheza 2013-2017
s. Alina Zelek fmm religia 2004-2008
Jolanta Zielińska matematyka 2008-2017
Dariusz Żytnicki historia 1993

 

Pracownicy administracji:
Imię Nazwisko Obowiązki Praca
Katarzyna Brzeska sklepik 1999-2002
Rafał Celej informatyk 2001-
Anna Chętkiewicz woźna 1991-1992
Mieczysław Chojnacki recepcja 2008-
Danuta Czyżewska woźna 2007-
Henryka Gola woźna 1997-2007
Maria Kalszczak kierownik administracyjno-finansowy 1991-1996
Anna Kałuża archiwum 1999-2013
Małgorzata Kiliańczyk-Zielezińska kier. administracji 2000-
Anna Kiraga sekretariat 1996-1997
Wiesław Kisiel recepcja 1998-2008
Bogusław Kosiec recepcja 1997-1998
Anna Kryza kierownik administracyjno-finansowy 2009-
Teresa Kowalska pielęgniarka 1998-
Zofia Nagrodzka woźna 1996-1997
Katarzyna Pączek sekretariat 1997-2002
Maria Rózicka woźna 1998-2015
Urszula Rosińska woźna 2015-
Jan Sępioł portier 2007-2008
Jadwiga Spólna woźna 2007
Joanna Stachowicz kierownik administracyjno-finansowy 1994-2009
Bożena Szajnowicz woźna 1991-
Krystyna Timoszyk woźna 1992-1997
Grażyna Urbańska pielęgniarka 1993-1997
Barbara Wąsik kierownik administracyjno-finansowy 2013-